13. Selen Özel Bilgi Yarışması Ön Eleme Oturumu

Can Deniz Balkaya, Dilek Başar Açlan ve Sevda Bozbey Yılmaz moderatörlüğünde 09 Kasım 2020 Pazartesi, Saat 20:00 ile 23:00 arası gerçekleşen etkinliğimize ilişkin ayrıntı ve kayıtlara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


 13. Selen Özel Bilgi Yarışması, bu yıl yarışmacı ve takipçileriyle Online olarak buluşuyor! Hepsiburada.com ve BlindLook  Sponsorloğunda düzenlenen ve 18 grubun yarışacağı ön eleme oturumu, 9 Kasım Pazartesi akşamı saat 20:00'den itibaren Engelsiz Erişim Derneği Youtube Kanalı üzerinden takip edilebilecek. "Seyirciye Sor" geleneğimiz de devam ediyor Elbette. Bunun için de etkinliklerimizi ve Youtube Yayınımızı takipte kalın.13. Selen Özel Bilgi Yarışması Ön Eleme Oturumu Video Kaydı

Büyük çekişmeye sahne olan 13. Selen Özel Bilgi Yarışmamızın 4 saati aşan eğlenceli ön eleme oturumuna katılan tüm yarışmacılarımıza içten teşekkürlerimizle. Büyük bir özveriyle gerçekleştirmeye çalıştığımız bu etkinliğin canlı yayın kaydını keyifle izlemenizi umarız. Final oturumunda yarışmaya hak kazanan gruplarımızı tebrik ederiz.